stránka věnovaná fotočlánkům o toulkách po zemích českýchprohlédněte si další fotografie
 
Hlavní strana
Další odkazy
Servis
Počasí
Novinky
Tipy na výlet
Kontakt
FotoPortál
FotoČesko
Kalendář

www stránky
Realizujeme www stránky, internetové obchody, firemní informační systémy. Zajistíme realizaci doménu a hosting Vašich osobních fotostránek.
fotoobrazy
Nabízíme fotoobrazy až do formátu 300x126 cm pro doplnění vašeho interiéru. Obrazy jsou adjustovány na Kapa desku a rámovány kvalitními hliníkovými rámy Nielsen. Fotografie vybírejte na fotoportálu.
3003 fotografií
Celkový počet vystavených fotografií na fotoportálu (viz FotoPortál v menu výše) k 16.05.2019 je 3003. Na fotografie se snadno dostanete také klepnutím na obrázek nahoře.
servis
Pro Vaše požadavky využívejte prosím Servis v menu. Požadavek takto zadaný je uložen do naší databáze a přednostně vyřízen.
hot line
V případě vážných problémů s technikou nebo programy volejte linku 602 360 423.

NOVINKY


___________________________________________________________________________________
28.12.2015 Nově nabízíme fotoobrazy pro doplnění vašeho interiéru

Obrazy jsou vyráběny nejlepší dostupnou technologií digitální osvitové laboratoře LightJet. Obrazová data se přenášejí RGB lasery na fotografický papír až do velikosti 300 x 126 cm. Výstup LightJetu umožňuje neuvěřitelných 68 miliard barevných odstínů. Jemnost kresby a bohatost odstínů je umocněna i kvalitními bromostříbrnými fotopapíry vyvolávanými chemicky. Jsou použity barevné fotopapíry Kodak Endura (lesk nebo polomat).

Obrazy jsou obvykle adjustovány na Kapa desku a rámovány hliníkovými rámy Nielsen. Ceny dle velikosti a provedení, prosím, kontaktujte nás. Doprava po Praze zdarma.

Fotografie vybírejte na fotoportálu zde.

Objednat je možné v Servisu v menu vlevo s uvedením identifikace FOTO a čísly požadovaných fotografií, nebo e-mailem na adresu obchod@ccdata.cz. Kromě čísel požadovaných fotografií nezapomeňte uvést kontaktní adresu, kam mají být fotografie dodány a telefon.

___________________________________________________________________________________
15.10.2010 Zrušení reklam

Portál je od tohoto data bez jakýchkoliv otravných reklam.

___________________________________________________________________________________
05.05.2009 FotoČesko

Spustili jsme nový portál věnovaný fototoulkám po zemích českých. Vstup zde.

Serverů s podobnou tématikou je na českém internetu spousta. Chceme se od nich odlišovat zejména kvalitou prezentovaných fotografií a minimálním obsahem reklamy. Budeme velmi rádi, pokud tu naleznete tip na svůj výlet nebo objevíte díky našim fotografiím některé pěkné zákoutí České republiky.

___________________________________________________________________________________
© 1995-2019 CC data, poslední změna  19.05.2019